Hakkımızda

2019 yılı itibari ile 24 yıllık vizyonumuzda, online olarak bursamarangoz.com’da faaliyette bulunma kararı aldık. 2019 yılının ilk çeyreğinin online olarak artık internetten marangoz arayan siz değerli müşterilerimize en kısa süre en iyi hizmeti sunabilmenin heyecanını yaşıyor olacağız.

24 yıllık tecrübenin, profesyonel ekibe sahip olmanın ve çözüm odaklı çalışmalarımızın karşılığında on binlerce referans aldık.

Her daim müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuk, yapmış olduğumuz tüm işlerin arkasında durduk. Kısacası en önemli etkenin “müşteri memnuniyeti” , “dürüst ticaret” ve “beklentilerin karşılığını vermek” olarak değerlendirdiğimiz zaman sizden de takdirimizi alacağımıza inanıyoruz.

Marangoz, ahşaba istediğiniz şekli verebilen ruhunuzu ahşaba yansıtan kişilere denir. Eğer biz sizin ruhunuzu, arzularınızı ahşaba yansıtamayacak olursak bu işi yapıyoruz dememizin hiç bir mantığı yoktur.

Bizi daha yakından tanımak, firmamızın yapmış olduğu işleri yakından görmek ve bir yudum kahvemizi içmek için ofisimize gelmek ister misiniz?
-Biz her daim size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.